سود تهران ممنوع دوشنبه دوشنبه ممنوعیت

سود: تهران ممنوع دوشنبه دوشنبه ممنوعیت استان قم استان تهران استان اردبیل استان مازندران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر پدیده را نمی‌بردیم،خیلی مایوس می‌شدم/ به این پرسپولیس خیلی اعتماد دارم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس هر لحظه در مشهد به مشکل از سد حریفان می‌گذرد.

اگر پدیده را نمی‌بردیم،خیلی مایوس می‌شدم/ به این پرسپولیس خیلی اعتماد دارم ، برانکو

برانکو: اگر پدیده را نمی بردیم،خیلی مایوس می شدم/به این پرسپولیس خیلی اعتماد دارم

عبارات مهم : اعتماد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس هر لحظه در مشهد به مشکل از سد حریفان می گذرد.

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروی تیمش برابر پدیده گفت: قبل از هر چیز این برد را تبریک می گویم.

اگر پدیده را نمی‌بردیم،خیلی مایوس می‌شدم/ به این پرسپولیس خیلی اعتماد دارم ، برانکو

* اگر نمی بردیم، مایوس می شدم

وی ادامه داد: خیلی مایوس می شدم اگر برنده نمی شدیم. هر لحظه نخستین بازی سخت ترین بازی هست. می دانستیم حریف مشکل در انتظار ماست و ما هر لحظه در مشهد سخت از رقبا عبور می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس هر لحظه در مشهد به مشکل از سد حریفان می‌گذرد.

* انتظار دارم بازی های بعدی بهتر باشیم

برانکو گفت: انتظار داریم بازیکنانم در بازی های بعدی بهتر شوند. باید فوتبال هجومی تری ارائه دهیم. به بازیکنانم تبریک می گویم که با ۳ امتیاز وارد مسابقه های می شوند.

* همه جای دنیا بازیکنان در هفته پنجم آماده می شوند

اگر پدیده را نمی‌بردیم،خیلی مایوس می‌شدم/ به این پرسپولیس خیلی اعتماد دارم ، برانکو

وی راجع به اینکه در لیگ های اروپایی بازیکنان در همان هفته اول شرایط خوبی دارند افزود: من با این نظر موافق نیستم. در همه جای دنیا بازیکنان از هفته های پنجم به بعد شرایط خوبی پیدا می کنند. بازیکنانی که در جام جهانی بودند هنوز به صورت کامل با تیم های خود تمرین نکردند و ما محرمکی، امیری، فرشاد احمدزاده و مسلمان را هم نداریم. طبیعی است که نمی شود در این شرایط همه چیز ایده آل باشد. طبعا بعد از چند هفته تیم ها بهتر می شوند و انتظار دارم که در لیگ قهرمانان آسیا تیم ما به شرایط ایده آل برسد.

* نگرفتن بازیکن از بدشانسی پرسپولیس است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس هر لحظه در مشهد به مشکل از سد حریفان می‌گذرد.

برانکو ادامه داد: این هم از بدشانسی تیم ماست که نمی توانیم بازیکن بگیریم. چند بازیکن از ما جدا شدند ولی اعتقاد دارم که بازیکنان ما به زودی هماهنگ خواهند شد.

* از استادیوم امام رضا لذت بردم

اگر پدیده را نمی‌بردیم،خیلی مایوس می‌شدم/ به این پرسپولیس خیلی اعتماد دارم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس راجع به داوری این دیدار هم اظهار داشت: راجع به داوری بازی حرفی ندارم و به آنها خسته نباشید می گویم.

برانکو راجع به استادیوم محل بازی هم گفت: از این استادیوم لذت بردم و خیلی همه چیز قشنگ بود ولی باید روی چمن ورزشگاه کار بیشتری صورت بگیرد.

* دوست داشتیم در زمین مسابقه فاتح سوپرجام می شدیم

سرمربی پرسپولیس راجع به دیدار سوپر جام هم افزود: ما سوپرجام را بردیم. البته تصمیم راجع به این بازی از جای دیگر گرفته شد ولی ما دوست داشتیم در زمین بازی حضور داشتیم و قهرمان می شدیم.

*می دانستم بازی مشکل در انتظار ما است

وی بعد از گفت گوی تلویزیونی به نشست خبری آمد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

برانکو با حضور در نشست خبری، اظهار داشت: فصل را به عالی ترین شکل شروع کردیم و خیلی راضی هستیم. به بازیکنان تبریک می گویم. مهمترین برد را به دست آوردیم. واقعا به خاطر این همه هوادار خوشحال هستم. خود آنها می دانند به حمایتشان نیاز داریم. این برد عالی ترین هدیه به هواداران هست. می دانستیم بازی بسیار مشکل در پیش داریم. به جرات می توانم بگویم مشهد تیم های خوبی دارد. همراه با جنگندگی کار کردیم. از عملکرد بازیکنان خوشحال هستم. به عنوان مدافع قهرمانی نخستین بازی سخترین مسابقه هست. به همین خاطر ارزش این برد اوج بود.

* نیمه دوم می خواستیم برنامه هایمان را به حریف دیکته کنیم

سرمربی پرسپولیس افزود: در بخش اعظم نیمه دوم به دنبال دیکته کردن بازی خودمان بودیم. همانطور که گفتم پدیده تیم بسیار خوبی هست. چیزی جهت از دست دادن نداشتند. موقعیت خطرناک به وجود آوردند ولی وقت 100 درصد نبود. موقعیت هایی به وجود می آید و حریف گاهی باعث می شود دفاع کنید. به شهردار مشهد هم گفتم ورزشگاه خوبی دارید و بسیار قشنگ هست. با استانداردهای جهانی برابری می کند. سالن نشست هم نشان می دهد که چقدر ورزشگاه خوب هست. این ورزشگاه کیفیت خوبی دارد و مشهد شهری مهم جهت ایرانیان هست. یک مقدار می توان از چمن ایراد گرفت ولی این مسئله هم برطرف خواهد شد. مشهد به عنوان یک شهر بزرگ لیاقت این ورزشگاه خوب را دارد.

* حداکثر اعتماد را به این پرسپولیس دارم

برانکو در مورد محرومیت تیم از فصل نقل و انتقالات و مشکل این اتفاق، گفت: هواداران از این مسئله با خبر هستند. هواداران جهت ما خیلی مهم هستند. چهار بازیکن فصل قبل را امروز در تیم نداشتیم. طبیعی است که به وقت نیاز داریم تا همه چیز به جای خودش باز گردد. مسلمان، احمدزاده، محرمی و امیری نبودند. حداکثر اعتماد را به این تیم دارم. بازیکنان تازه هم از نیم فصل دوم اضافه خواهند شد. خودمان را جهت ادامه کار آماده می کنیم ولی همانطور که قبل هم گفتم حداکثر اعتماد را به این تیم دارم. امروز در یک بازی سخت برنده شدیم. چند فصل قبل پدیده در بازی اول لیگ از ما در پایتخت کشور عزیزمان ایران امتیاز گرفت. سال قبل پدیده و مشکی پوشان را در دقایق نهایی بردیم. هر لحظه در مشهد مسئله داشتیم. با وجود اینکه مشکل های زیادی داریم هر لحظه اهدافمان رو به جلو است.

* از چیزی نمی ترسیم

سرمربی پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: از چیزی نمی ترسیم. در کنار هواداران و تشویق هایی که می کنند هیچ نگرانی نداریم.

واژه های کلیدی: اعتماد | برانکو | سرمربی | بازیکن | ورزشگاه | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog